Nawigacja
 
Zlikwiduj ZUS Kredytem Społecznym
Elementarzem doktryny Systemu KS jest książka pt. "Globalne oszustwo i drogi wyjścia". Jest to zaledwie szkielet systemu sprawiedliwości, którym jest KREDYT SPOŁECZNY. Szkielet ten należy obłożyć mięśniami, a odżywione komórki mięśniowe będą w stanie wykonać pracę. Komórki organizmu, to są poszczególni członkowie społeczeństwa. Środek odżywiania, to DYWIDENDA NARODOWA DLA WSZYSTKICH. To tyle w skrócie o zasadach Kredytu Społecznego, który jest lekarstwem przeciwko powszechnej biedzie.!!!

Teraz do rzeczy. Jak zlikwidować ZUS systemem KS.??? Najpierw trzeba sobie uświadomić, że Dywidenda Narodowa jest (będzie) wystarczała na fizyczne utrzymanie się osoby, które zapewni wyżywienie i podstawowe opłaty mieszkaniowe. Po drugie - każdy pracujący będzie mógł gromadzić środki na swą emeryturę, na specjalnym koncie, z którego wypłata będzie możliwa od faktycznego przejścia na emeryturę. Konto to nie będzie obsługiwane przez żadną firmę, tylko po prostu bank. W systemie KS nie ma lichwy a podatki są pobierane wyłącznie od oszustów, po wyroku odpowiedniego sądu.

Ponadto - czas przechodzenia na emeryturę, będzie zależał wyłącznie od osoby, która tego chce. W przypadku wcześniejszego przejścia na emeryturę, wypłata emerytury (jej wysokość) będzie zależała od decyzji emeryta i będzie wypłacane do wyczerpania się osobistego konta emerytalnego. Potem emeryt, będzie otrzymywał tylko Dywidendę lub sam sobie coś jeszcze dorobi. Ludzie, którzy nie są zdolni ani do pracy ani do jakiejkolwiek własnej obsługi, otrzymają z ogólnej puli, która będzie miała swe źródło w Narodowym Rachunku Kredytowym.
To na razie tyle. Proszę o zadawanie pytań.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 50% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 50% [1 głos]