Nawigacja
 
Złodziejski Urząd Socjalistyczny
Co zrobić, żeby w Polsce było lepiej? To bardzo proste. Jednakże żadna z rządzących nią partii, od wielu, wielu lat nie potrafiła lub nie chciała się z tym uporać. Mowa między innymi o Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Na te trzy słowa wszyscy pracujący w Polsce ludzie chwytają się za portfele a ich ciało przeszywa zimny dreszcz.

Czym tak naprawdę jest ZUS? Jest to socjalistyczny złodziej, tak samo jak wszystko, co związane jest z socjalizmem.
Ale przejdźmy do sedna. Działanie ZUS-u, związane z wypłacaniem emerytur jest identyczne z mechanizmem działania piramidy finansowej, której organizowanie zgodnie z polskim prawem jest zabronione i karalne!
Otóż dzisiejsi emeryci są na jej szczycie a ludzie pracujący na dole. Osoby u dołu piramidy płacą składki emerytalne, które dostają osoby na jej szczycie. I to już jest nieuczciwe! W uczciwym państwie, czyli na pewno nie w Polsce, każdy odkłada pieniądze na swoje indywidualne konto, a nie płaci komu innemu, a kiedy sam dożyje wieku emerytalnego, to inni są zmuszani do płacenia jemu.
Bankructwo ZUS-u przewidziane jest na rok 2009. Nasuwa się pytanie – co się wtedy stanie? Odpowiedź jest prosta - nic. Po raz kolejny podniesie się wiek emerytalny i nawet jeśli ktoś ma odejść na emeryturę za rok, to ta zmiana go obejmie, co jest niesprawiedliwe, ponieważ prawo nie może działać wstecz!!! Wszystko zmierza do tego, by pracownicy, których w Polsce jest coraz mniej, jak najdłużej płacili na szczyt piramidy.
Przez kolejne lata będzie malała liczba osób u dołu piramidy, ponieważ w Polsce coraz bardziej nie opłaca się pracować, ze względu na wysokie podatki (a nie niskie płace - płace są wysokie, tylko państwo bardzo chętnie kradnie duży procent naszych pieniędzy). Z tego względu ludność emigruje do innych państw – nie płaci składek, więc ZUS przestanie wypłacać świadczenia.
To nie czarny sen, tylko realna wizja przyszłych lat.Porównanie
ZUSNiewolnik (czyli "ubezpieczony") odkłada przez 40 lat składkę emerytalną o wysokości 200 zł (to państwo ustala różne jej wysokości!) do ZUS-u - jego emerytura opiewa na śmieszne 700 zł miesięcznie.

Poza tym:

- Jest to obowiązkowe i niepewne, zależy od obecnych rządów.

- Niewolnik nie może wypłacić ani grosza przed osiągnięciem wieku emerytalnego, potem dostaje 700 zł miesięcznie i ani grosza więcej.

- Kiedy niewolnik umrze, państwo się ucieszy i szybciutko zagarnie jego emeryturę, nawet jeśli nigdy nie wypłacono mu ani grosza

- ZUS nie inwestuje, więc kapitał nie rośnie, a wręcz zostaje rozkradany przez jego „opiekuna” i równie „opiekuńcze” państwo – np. na niesamowicie potrzebną Świątynię Opatrzności pieniądze wykradzione zostały z ZUSu!FUNDUSZ EMERYTALNYOsoba odkłada przez 40 lat składkę emerytalną o wysokości 200 zł (można samodzielnie wybrać jej wysokość!) na swój fundusz emerytalny w banku i jego emerytura wynosi prawie 1 300 zł – czyli niemal dwa razy więcej niż w ZUS-ie. To jeszcze nie koniec!

Poza tym:

- Robi to z własnej woli, nikt do niczego go nie zmusza.

- Ma pewność, gwarancję i wolność.

- Może wypłacać pieniądze kiedy chce i ile chce.

- Cały kapitał może przekazać w spadku dowolnej osobie.

Dlatego trzeba przestać marnować czas i pieniądze podatników i zlikwidować ZUS oraz znieść obowiązek płacenia składek emerytalnych, które naruszają wolność obywateli.
A teraz wróćmy do obecnej sytuacji politycznej.
Ostatnio Szanowny Pan Przemysław Edgar Gosiewski, przestraszony, jak cały PiS wizją wcześniejszych wyborów, musiał coś obiecać wiernym wyborcom. Obiecał, iż emeryturę będzie można zapisać w spadku, a spadkobierca będzie mógł ją wypłacać jeszcze przez 10 lat od śmierci spadkodawcy. Oczywiście jest to niemożliwe, ponieważ ZUS ledwo dyszy, a poza tym 10 lat więcej wypłacania emerytur, to większe składki lub dłuższy okres ich odkładania, o czym nie wspomniał! Ale oczywiście znów tłumy wyborców pójdą i zagłosują na PiS lub na inną partię, która nic nie robi, tylko obiecuje rozwiązanie wszystkich problemów – wystarczy na nich zagłosować, reszta zrobi się sama!
Jedyną nadzieją dla Polski jest Unia Polityki Realnej , założona w 1987 roku (nigdy nie brała subwencji z budżetu, tak jak obecne partie!), między innymi przez Janusza Korwin – Mikke.
Partia ta posiada realne pomysły, np. likwidacja ZUS, prywatyzacja służby zdrowia, kara śmierci dla morderców, likwidacja niepotrzebnych ministerstw, stopniowe znoszenie akcyzy, walka z biurokracją i wiele innych pomysłów na naprawę Polski. Wie również co zrobić, abyśmy żyli w kraju, którym rządzą wartości takie jak „Wolność, własność, sprawiedliwość”.
Zapraszam do zapoznania się z niezmiennym od lat programem wyborczym, który najłatwiej znaleźć można w internecie (większość pomysłów zagraża złodziejom, którzy obecnie nami rządzą, tak więc rządowa TVP nie dopuszcza UPR do głosu a w manipulowanych sondażach udaje, że jej nie ma, co skutkuje niskim poparciem w wyborach) lub bezpośrednio pisząc do mnie – chętnie odpowiem na każdy list!
Jeśli masz już dość kłótni, afer i okradania obywateli – zagłosuj w najbliższych wyborach na Unię Polityki Realnej.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?