Nawigacja
 
Dlaczego UPR wciąż jest bezsilna?
Wiele osób zadaje mi pytanie „Dlaczego UPR, pomimo iż ma rację, wciąż nie może nic zrobić?”. Dziś postaram się na nie odpowiedzieć w paru punktach.

1. Pieniądze
Wiadomo, iż podstawą wygranej danej partii w wyborach jest dobra kampania wyborcza. Obecne partie kradną z naszych pieniędzy wiele milionów na swoje kampanie, w których karmią wyborców kiełbasą wyborczą.
UPR, choć prowadzi kampanię czysto merytoryczną, to nie dostaje na nią żadnych dotacji z budżetu, lecz przyjmuje tylko dobrowolne datki od osób prywatnych, a co za tym idzie, nie może ze swoim programem dotrzeć do wszystkich.
2. Manipulacja TVP
UPR postuluje prywatyzację TVP, więc dużo jej niepotrzebnych pracowników straci nieźle opłacaną pracę – oni się tego boją! Dlatego o UPR milczą, albo pokazują ją jako bandę oszołomów z Januszem Korwin – Mikke na czele.
W przedwyborczych sondażach o UPR również się milczy, albo pokazuje z wynikiem 0-1%, który oczywiście jest mocno zaniżony.
Nawet jeśli np. LPR ma 2%, a UPR w rzeczywistości ma więcej to pokazuje się tylko LPR.
A jeśli już TVP musi przecierpieć UPR na swej antenie, to debaty wyborcze „tych co nic nie mogą” odbywają się na kanałach regionalnych, w późnych godzinach wieczornych.
Całe TVP i jej „obiektywizm”…
3. Manipulacja innych mediów
Tutaj tylko dwa przykłady:
Właściciel telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak był współpracownikiem służb specjalnych PRL – rzetelność Polsatu, który o UPR również milczy, może stać pod znakiem zapytania.
Sekretarz programowy TVN – Milan Subotić ponoć współpracował z WSI – rzetelność TVN, które również o UPR milczy, może być zakwestionowana.
Ja nie mam do nich pretensji – oni mogą być nieobiektywni – bo to są komercyjne media, ale TVP, za którą MY płacimy, MUSI być obiektywna, a nie jest…
Więcej przykładów manipulacji w mediach, podczas kampanii parlamentarnej i prezydenckiej Platformy Janusza Korwin - Mikke można zobaczyć na stronie - http://www.manipulacja.webpark.pl/
4. Obecna „polityka”
Obecni złodzieje („politycy”) zrobią wszystko, żeby UPR nie było u władzy – bo dla NICH jest to niewygodne. Nie będą mogli sobie kraść, nie będą mieli tylu słono opłacanych stołków, „służbowych” wyjazdów za granicę…
Bo UPR zabierze świniom koryto!
Teraz chyba już rozumiecie, dlaczego UPR tak trudno jest się wybić.
Ale my możemy jej pomóc – wystarczy oddać głos na wyborach, a głos na UPR nie jest głosem straconym.
W ten sposób pokazujemy, jak ważne dla nas są: wolność, własność, sprawiedliwość.
Jeszcze Polska nie zginęła!
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?