Nawigacja
 
Wyborcza przegrana wolności, własności, sprawiedliwości, niskich podatków i wolnego rynku...
Liga Prawicy Rzeczypospolitej nie wprowadziła swoich przedstawicieli do parlamentu.
To niestety kolejny raz, kiedy wolność, własność, sprawiedliwość, niskie podatki i wolny rynek nie znajdują miejsca w parlamencie i przegrywają z niemerytoryczną oraz agresywną kampanią innych partii, które to z budżetu pobierają bardzo obfite dotacje (lista - http://tiny.pl/f3t1).


W parlamencie nie znalazła się żadna prawdziwie eurosceptyczna partia, więc władza chętnie będzie podpisywała każdy kolejny papier UE, który ograniczać będzie naszą suwerenność.
Tak jak mawia Roman Giertych - kiedyś władza pochodziła z Moskwy a teraz pochodzić będzie z Brukseli...
Czemu Polacy i ich rządowi reprezentanci tak chętnie oddają niepodległość Polski, o którą nasi przodkowie tak zaciekle walczyli? Za Polskę byli gotowi oddać własne życie a teraz, patrząc z perspektywy narodu chętnie godzimy się na to...
Niestety demokracja to ustrój, w którym za pomocą działań socjotechnicznych, należy zniżyć się do poziomu wyborcy, za pomocą "kampanii wyborczej" kupić go, zdobyć jego głos i objąć władzę. Liczą się nakłady finansowe i populistyczny program - może być irracjonalny.
Niestety obecna ordynacja wyborcza i system finansowania partii politycznych, zapewnia monopol tym, którzy już rządzili...
Pytanie: Czy ludzie kiedykolwiek dostrzegą, że UPR jest jedyną normalną partią a reszta to wciąż ci sami ludzie, tylko w innym "opakowaniu" partyjnym...?

Jednak nie wszystko stracone. Teraz będziemy mieli więcej czasu, by zebrać potrzebne fundusze i porządnie przygotować się do kolejnych wyborów.

Mam nadzieję, że kolejnym razem wolność, własność, sprawiedliwość, niskie podatki i wolny rynek zagoszczą w parlamencie.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?