Nawigacja
 
Kolejne wybory, kolejny parlament...
Wybory odbędą się pojutrze. To kolejny raz, kiedy Unia Polityki Realnej będzie próbowała dostać się do parlamentu. Jednak tym razem będzie zupełnie inaczej. Wbrew manipulowanym sondażom, które potrafią nam dawać poparcie na minusie – mamy realną szansę!

Do boju staną też „politycy”, którzy tylko pod nowymi szyldami partyjnymi znowu próbowali będą dostać się do koryta. Jak rządzili – dziś widać tego efekty.
Teraz ONI mają czelność narzekać – na służbę zdrowia, na drogi, na wszystko…
Jednak jakiś czas temu, to właśnie ONI byli u władzy. Teraz mają „ambitny” plan na poprawienie warunków życia w Polsce. Szkoda, że ograniczą go tylko do siebie i że nie zrealizowali go wtedy, kiedy mogli – całkiem niedawno!
Jak widać dla nich liczy się…koryto! Wybory w demokracji, to walka politycznych gangów, w których nagrodą są nasze pieniądze.
Największa walka odbędzie się pomiędzy socjalistycznym PiSem
a pseudo-liberalnym PO, które pewne propozycje ma podobne do nas (ale i tak oboje chcą, choć PiS już to zrobił, sprzedać naszą niepodległość Unii Europejskiej, która chce utworzyć ZSRE - Związek Socjalistycznych Republik Europejskich).
Tylko z tą różnicą, że oni TYLKO tak mówią! A my chcemy to zrealizować! To my wychodzimy do ludzi z konkretami, pokazaliśmy im jaki procent ich pensji pożerają urzędnicy i biurokraci, to my mówimy im prawdę! My nie obiecujemy ludziom „bezpłatnych” świadczeń, „wysokich” zarobków i ogólnej szczęśliwości! itp. My chcemy ludziom oddać ICH pieniądze! Bo dzisiejszym problemem nie są niskie płace, tylko wysokie podatki i mierna jakość usług, za które poprzez nie tak słono płacimy!
Obecni „politycy” zajmują się rzeczami, które zwykłych Polaków nie dotyczą, wymyślają sobie różne terminy i nowe pojęcia, zamiast pomóc zwykłym Polakom – tak jak zauważył Wojciech Popiela w TVPiSowskim „Forum”.
Złodzieje (synonim obecnych „polityków”), którzy obecnie nas okradają strasznie boją się UPR, co widać wszędzie – w TVPiS i nie tylko, unika się nas, pokazuje jako bandę oszołomów, na których każdy głos jest absolutnie stracony.
Unia Polityki Realnej jest jedyną alternatywą – jest jedyną normalną partią, która konsekwentnie od 20 lat domaga się radykalnej obniżki podatków, wprowadzenia prawdziwie wolnego rynku (PO traktuje to tyko jako hasło dla „ciemnego ludu”) i chce by w Polsce powszechnymi wartościami respektowanymi przez władzę, stały się wolność, własność, sprawiedliwość…
ONI pokazali nam jak rządzą, teraz pora na nową jakość w polityce.

Pamiętaj o tym 21 października.
Wybierz kandydatów Unii Polityki Realnej startujących z list KW LPR (nr 3) – lista na stronie www.wybory2007.upr.org.pl
Wytrwajmy w walce o wolność, własność, sprawiedliwość, niepodległość i NASZE pieniądze!
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?