****** jakich mało!
Brak mi słów na takie zachowanie. Po raz kolejny posłowie PO pokazali swoje prawdziwe oblicze.

"Dzieci już nie są Twoje drogi obywatelu. Tak, drogi. Kosztujesz nas zbyt dużo, abyśmy mogli utrzymywać dłużej ten stan. Bezpłatna służba zdrowia, emeryturki i inne głupoty, które zadomowiły się w Twoim łbie za dużo kosztują.

Tak... wiemy. To wszystko z Twoich podatków, ale coraz mniej chętnych jest do płacenia haraczu. Dlatego Twoje dzieci muszą wcześniej pójść do szkoły, aby wcześniej zacząć pracować. I dłużej oczywiście, bo im wiek emerytalny podwyższymy!

Na całe szczęście będziemy je 'uczyć' już od zerówki, od 5 roku życia, więc z łatwością da im się wmówić każde kretyństwo. I Twoje dzieci w nie uwierzą. Nie martw się zatem i pamiętaj - wszystko to by żyło się lepiej. Tylko zgadnij komu?"

Rząd zapowiada wprowadzenie obowiązku szkolnego od szóstego roku życia. "Polska" jako pierwsza dotarła do programu obniżenia wieku szkolnego, który opracowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Reforma rozpocznie się już w przyszłym roku. We wrześniu do szkół pójdą pierwsi sześciolatkowie. O wcześniejszej edukacji dzieci zadecyduje nie rząd, ale rodzice. To od ich oceny dojrzałości dziecka będzie zależało, czy maluch włoży mundurek i założy tornister na plecy, by z przedszkolaka przeobrazić się w poważnego pierwszaka.

Tak będzie przez pierwsze cztery lata reformy edukacyjnej. Wszystkie kolejne roczniki rozpoczynające naukę po 1 września 2011 r. nie będą mogły liczyć na miękkie serce rodziców. Mama i tata już nie przedłużą im beztroskiego dzieciństwa. Nauka dla sześciolatków stanie się obowiązkiem, od którego nie będzie można się uchylić - podaje dziennik "Polska". (PAP)


WP.pl

Mam nadzieję, że ktoś już niedługo zrobi z tymi posłami porządek...
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?