TECHNIKA, blokady, regulamin ... i co dalej ...
Witajcie.
Były i nadal są pewne problemy techniczne. Przeczytałem wpis Mai i dał mi do myślenia. Stąd mój wpis w shoutboxie. Webmaster będzie nieobecny przez 2 tygodnie. Mam nadzieję, że w tym czasie, że w tym czasie nie zdarzą się żadne niespodzianki i że poradzę sobie z tą całą techniką.
Wszystkim, którzy do mnie napisali w ostatnich dniach, odpowiem indywidualnie dziś i jutro - jest tego niemało. Przepraszam, ze czekacie ale miałem na to taki sobie wpływ..
Konto Oriona jest czynne - mam nadzieję, bo przecież nie pewność. Ci, którzy uważają, że blokowanie było przesadą, muszą wiedzieć, że dochodzą do mnie różne głosy - nie tylko obrona zablokowanych. Dostałem sporo wpisów bardzo krytycznych wobec osób czasowo zablokowanych. Zauważcie, że była to CZASOWA blokada i chyba spełniła swoją rolę - wywołała dyskusję na temat zachowań na forum. Co do regulaminu - propozycja znakomita ! Piszcie proszę do mnie swoje KONKRETNE propozycje treści regulaminu a ja napiszę też moje i opublikuję projekt, który przedyskutujemy. Proszę tylko, aby regulamin nie stał się kolejnym tematem zastępczym.
Jesteśmy tu po to, aby SKUTECZNIE walczyć z ZUSem i innymi potworkami systemu. Zatem pogódźmy się wreszcie i działajmy !!!
Ja odpiszę każdemu, tak jak obiecałem powyżej a Wy wnoście merytoryczne propozycje, związane z sytuacją po ostatniej Manifie.
P.S. 1. Dziś w nocy musiałem kogoś ostrzec - nie zablokowałem mu konta mimo że zlekceważył moje poprzednie ostrzeżenie. Dałem jeszcze jedną szansę. Naprawdę nie działam pochopnie, jak NIEKTÓRZY myślą.
P.S. 2. Czytam coraz więcej głosów w stylu : UCIEKAJMY Z POLSKI (tzn. z polskiego systemu gospodarczego i prawnego). Rozumiem je i postaram się jak najszybciej pisać KONKRETY na ten temat. Po przejrzeniu różnych, nieraz dość dawnych postów zauważyłem, że ten wątek bywał już poruszany ale jakoś bez echa. Szkoda. Może teraz jest czas na to ?
Pozdrawiam WSZYSTKICH !!!
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?