WARIATKOWO
Jest takie powiedzenie : W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA. A tak serio : Ludzie, czy Wy nie widzicie, że ta banda z ZUSu i z innych urzędów dostała zadanie aby łatać braki w budżecie i ZROBIĄ TO, niezależnie od naszych protestów !
To ZUS jest urzędem, który przed kilku laty oznajmił, że nie uznaje prawomocnego wyroku polskiego sądu, ponieważ jest on dlań niekorzystny !!! Czy potrzeba lepszego dowodu, że to państwo rozłazi się i gnije ?
Poczytajcie starą ale nadal aktualną książkę Janusza Zajdla PARADYZJA - opis państwa, gdzie do zabójczej pracy w kopalniach trafiało tylu obywateli, ilu było trzeba do pracy. Jeśli ich brakowało, zaostrzano kryteria ! Czy to nie jest znajomy algorytm ?
OBUDŹCIE SIĘ I UCIEKAJMY WSZYSCY Z RAMION ZUS JUŻ TERAZ, GDY JESZCZE MAMY CO RATOWAĆ. A CI, KTÓRZY JUŻ NIE MAJĄ, NIECH ZACZNĄ NOWE ŻYCIE, BYLE NIE TUTAJ. NIE ŁUDŹCIE SIĘ, ŻE WYBORY COŚ ZMIENIĄ. NIC NIE ZMIENIĄ !
Nie chciałbym po wyborach pisać do Was : A NIE MÓWIŁEM ? Nie zależy mi na takiej satysfakcji.
Zgodnie z zapowiedzią za kilka dni przekażę Wam KONKRETNE, ZGODNE Z PRAWEM i SPRAWDZONE metody ratowania się. Nie zawsze uratujecie cały majątek ale trzeba zacząć DZIAŁAĆ !!!
Nie traktujcie urzędników jako osoby działające wyłącznie racjonalnie. Gdyby przeprowadzono stosowne badania osobowości, odsetek sadystów, psychopatów i wszelkich innych dewiantów wśród pracowników ZUS i innych urzędów okazałby się ponadprzeciętnie duży !!! Dlatego nasze racjonalne oczekiwania wobec nich są z góry skazane na niepowodzenie.
Zostawmy tych dewiantów w ich wariatkowie - niech się sami zagryzą. PO CO MY TU JESZCZE JESTEŚMY W TYM CHORYM SYSTEMIE ???
Ja się wypisuję z tego "zakładu Opieki Zdrowotnej" na własne żądanie, ha ha ...
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?