POSZUKIWANE OSOBY !!!
PROSZĘ BY ZGŁOSILI SIĘ DO MNIE (UWAGA - na forum są problemy z prywatnymi wiadomościami! Proszę pisaać na maila: orionka@spoko.pl) POSZKODOWANI PRZEZ ZUS PRZEDSIĘBIORCY Z KRÓTKIM OPISEM BEZPRAWIA SKONSUMOWANEGO JUŻ PRZEZ ZUS (BANKRUCTWO, ZAJĘCIE FIRMY, DOMU, ZAKREDYTOWANIA, BRAK ŚRODKÓW DO ŻYCIA I INNE TRAGEDIE OSOBISTE I ZAWODOWE) PRZESŁANEGO MI DOSŁOWNIE W KILKU ZDANIACH NA E-MAILA Z TEL. KONTAKTOWYM.
WYBIERZEMY WTEDY COŚ ODPOWIEDNIEGO I NA TEJ KANWIE OPRZEMY CAŁY PROGRAM I WSZYSTKIE NASZE SPRAWY (taki szkielet), A SWOBODĘ BĘDZIEMY MIELI DUŻĄ!!!
NIE MUSZĘ CHYBA MÓWIĆ JAKA TO DLA NAS SZANSA...


INTERESUJĄ "MNIE" WYKONAWCY PN I UZ, ZAWIESZENIOWCY I MATKI.

PROSZĘ SIĘ NIE OBAWIAĆ, TO NIE JEST NIE WIADOMO CO.
PROGRAM NIE BĘDZIE KRĘCONY NA ŻYWO, WIĘC SPOKOJNIE..., WSZYSTKO DA SIĘ POPRAWIĆ I NIE TRZEBA SIĘ MARTWIĆ BRAKIEM DOŚWIADCZENIA, TREMĄ ITD. NIKT TAM TEŻ NIE GRYZIE - SPRAWDZAŁAM WIELOKROTNIE, OSOBIŚCIE. NATOMIAST MISJA WIEEELKA I BEZ TEGO BĘDZIE CIĘŻKO TO PRZEPCHNĄĆ, WRĘCZ BEZ SZANS.
WE WSZYSTKIM POMOGĘ, WYTŁUMACZĘ CZY CO TAM BĘDZIE TRZEBA...
JAK SAMA BĘDĘ WIEDZIAŁA, OCZYWIŚCIE. JAK NIE, TO...SIĘ DOWIEM.

JEŚLI SAMI NIE MACIE TAKICH SYTUACJI, TO POMÓŻCIE MI POSZUKAĆ ODPOWIEDNICH OSÓB, BO W TEJ CHWILI SPRAWA ROZBIJA SIĘ TYLKO O TO.
KAŻDA METODA POSZUKIWANIA DOZWOLONA.
BYLE SKUTECZNIE I JAK NAJSZYBCIEJ.

DOPÓKI JEST ZAINTERESOWANIE, SPRAWA ZBLIŻONA, GORĄCA I JUŻ ZAŁATWIONA...


POMÓŻCIE, BO TERAZ WASZA POMOC JEST BEZCENNA. I POTRZEBNA BARDZIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK.
DLA PN, UZ, ZAWIESZENIOWCÓW, MATEK, DLA MNIE TEŻ. DLA WSZYSTKICH KRZYWDZONYCH PRZEZ ZUS, TYCH WALCZĄCYCH I TYCH PRZEGRANYCH, TYCH ŚWIADOMYCH I ŻYJĄCYCH JESZCZE W NIEWIEDZY.
NIECH O NAS USŁYSZĄ! NIECH POLSKA, EUROPA I ŚWIAT SIĘ DOWIEDZĄ, JAK ZUS I RZĄD NISZCZY PRZEDSIĘBIORCÓW!!!(BĘDZIE TEŻ WYDANIE INTERNETOWE, OCZYWIŚCIE!)


TYLKO OD NAS TO TERAZ ZALEŻY!
WYKORZYSTAJMY SWOJĄ SZANSĘ, TAK DŁUGO NA NIĄ CZEKALIŚMY...
OTWÓRZMY TE DRZWI NA OŚCIEŻ!!!

PILNE!!!
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?