ULEPSZ PRAWO - TY też możesz!
Szanowni Państwo,

W dniu 14 września Forum Obywatelskiego Rozwoju, Dziennik Gazeta Prawna oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców udostępniły stronę internetową www.ulepszprawo.pl

Za pomocą tej strony przedsiębiorcy będą mogli przekazać informacje o złych przepisach i działaniach urzędników, które utrudniają im prowadzenie działalności.

Następnie zebrane w ten sposób informacje posłużą do opracowania raportów o barierach, z którymi borykają się polscy przedsiębiorcy. „W raportach sporządzonych dzięki stronie www.ulepszprawo.pl będziemy także promować zmiany, które obniżą koszty prowadzenia własnego biznesu w naszym kraju.” – powiedział Paweł Dobrowolski, prezes Forum Obywatelskiego Rozwoju.

„Deregulacja to nie tylko ułatwienie działalności firm w Polsce – powiedział Dyrektor Generalny ZPP, Marcin Nowacki. Według Raportu OECD, deregulacja podniosłaby polski PKB aż o 14% ! Polska zatem dysponuje stosunkowo prostymi rezerwami – wystarczy zlikwidować niepotrzebne przepisy i pozbyć się iluzji kontroli nad wszystkim przez rząd, żeby wszystkim nam żyło się lepiej”.

Forum Obywatelskiego Rozwoju, Dziennik Gazeta Prawna oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zachęcają przedsiębiorców, którzy mają problem z nadmiernymi regulacjami lub działaniami urzędów, aby „pomogli sobie i innym”, wchodzili na stronę i tą drogą zgłaszali problemy.

Załączam również link do tekstu na ten temat w DGP:

Link

OPISUJCIE TAM (www.ulepszprawo.pl) - KAŻDY WŁASNĄ - GEHENNĘ Z ZUS.
IM WIĘCEJ O NASZYM PROBLEMIE WPISÓW, TYM WIĘKSZA SZANSA, ŻE NASZYM TEMATEM ZAJMĄ SIĘ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI. I NA TYM NIE POPRZESTANĄ...
A WARTO MIEĆ TAKIE WSPARCIE!
DO DZIEŁA, POSZKODOWANI!!!
I NIE OSZCZĘDZAĆ SIĘ, ANI ZUS-U!!!
TYLKO MERYTORYCZNIE PRZEDSTAWIĆ SWÓJ PROBLEM I BEZPRAWIE ZUS, ZGODNIE ZE WSKAZÓWKAMI NA STRONIE.
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?